O nás

Flekatee je nová značka oblečení, zaměřená hlavně na trička. Ale můžeš u nás objevit i parádní mikiny a jiné kousky. Všechna trička si potiskáváme v našem studiu sami, máme tak 100% kontrolu nad finálním produktem a k tobě se dostane jen to nejlepší, co jsme schopni vyrobit. Naše oblečení má spoustu výhod, která ti zaručí ještě větší radost z nákupu. 

 

Žádné "kousavé" cedulky

Na našem tričku nenajdeš nic, co by znepříjemňovalo jeho nošení. Nám jsou všemožné cedulky stejně nepohodlné jako tobě a proto jsme jich všechna trička zbavili. Všechny důležité informace najdeš na šťítku, který jde pohodlně odcvaknout. A abys nikdy nezapoměl, jak oblečení prát, můžeš si štítek dát k pračce, abys na něj vždycky viděl! :-)

 

Kvalitní materiál

Samotná, ještě nepotištěná trička pečlivě vybíráme, aby byla příjemná a pohodlná i nám samotným. Protože to samé chce i pro tebe - ať už v našem tričku děláš cokoliv.

 

Originální potisk

Inspirovat se ANO, kopírovat NE! Všechny designy potisků, které pod značkou Flekatee najdeš, jsou prací vlastní nebo umělců, se kterými občas spolupracujeme. U nás máš vždycky jistotu, že podobný jinde neseženeš.