Doprava a platba

DOPRAVA

 

Můžete si vybrat ze dvou typů doručení vaší objednávky. Dvě formy dopravy přes Zásilkovnu a to na výdejní místo Zásilkovny nebo přímo k vám na adresu.

 

Zásilkovna na výdejní místo

Můžete si vybrat doručení do výdejního místa Zásilkovny, které je nejrychlejší formou dopravy, od podání zásilky námi je balíčedk za 1 - 2 dny připravený na vámi zvolené pobočce k vyzvednutí. 

Cena dopravy: 89 Kč

 

 

Zásilkovna na adresu

Nechcete-li si objednávku vyzvednout na výdejním místě zásilkovny, vyberte si doručení na adresu. S vaší objednávkou přijede v obvyklém čase kurýr přímo na vaši adresu. O průběhu předání budete informování pomocí e-mailu i telefonu. Doručení od předání balíčku námi je obvykle mezi 2 - 3 dny.

Cena dopravy 109 Kč

 

 

Osobní odběr v našem studiu na Praze 8

Hodí se vám nejlépe osobní vyzvednutí objednávky přímo u nás ve studiu? Najdete nás na adrese U Libeňského Pivovaru 1026/27, Praha 8 - Libeň. Je důležité se s námi však předem domluvit na čase vyzvednutí, protože jsme ve studiu nepravidelně. Na druhou stranu ale není problém si objednávku vyzvednout i později večer, o víkendu nebo kdykoliv během dne. 

 

PLATBA

Nabízíme tři formy platby objednávek. Každý zvolený typ platby je bez poplatku. 

 

Platba převodem 

Po odeslání objednávky vám zašleme potvrzující e-mail, kde naleznete všechny potřebné údaje k platbě včetně QR kódu, aby pro vás byla platba co nejpohodlnější. Po připsání platby na náš účet začneme s vyřizováním objednávky. 

 

Platba PayU

Můžete také zaplatit kartou ihned. Platební bránu pro nás zajišťuje společnost Shoptet pay. Jedná se o nejrychlejší formu platby, peníze jsou na náš účet připsány ihned a my můžeme vaši objednávku začit odbavovat hned po jejím přijetí. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu