Nakresli obojek

U nás si můžeš nakreslit svůj vlastní obojek. Prázdnou šablonu ti pošleme e-mailem po vytvoření objednávky, nebo si jí můžeš stáhnout zde ŠABLONA. Potom jí už stačí vytisknout a může se začít malovat.

 

 

Velikost
Zapínání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Zvolte variantu
650 Kč 550 Kč 550 Kč 450 Kč 750 Kč 650 Kč 450 Kč od 450 Kč

Jsi kreslíř? Chceš si nakreslit svůj vlastní obojek,nebo znáš někoho, kdo by nakreslil ten nejhezčí? U nás to jde! Stačí si STÁHNOUT šablonu a muže se začít kreslit.  Šablonu vytiskni na papír. Potom ti už jen stačí pár pastelek, fixy, spreje, tempery atd. Je to jen na tobě co a jak použiješ. Nám to potom stačí naskenovat, vyfotit, nebo poslat v obálce a o ostatní se už postaráme my.

Obojek který si sami nakreslíte se  stane absolutně originálním. Nakreslený obojek je ideální jako dárek pro kamaráda, rodiče, děti, Vytisknutou šablonu dát dětem, které si rádi kreslí je asi ten nejlepší nápad, jak je zabavit a udělat jim radost, Protože v tu chvilku se z nich stanou návrháři obojku pro svého milovaného pejska a když pak přijde domů hotový obojek tak si asi dokážete představit s jakou radostí budou děti chodit venčit? 

Výhody obojku od Flaki

  • bezpečný
  • stylový
  • pevný
  • ručně šitý
  • potisk a nápis na míru zákazníkovi
  • použity tkaniny české výroby

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu